Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Delete
pt: Eliminar

en: List
pt: Lista

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Unsubscribe
pt: Cancelar subscrição

en: Do nothing.
pt: Não faça nada.

en: Export
pt: Exportar

en: Subscriptions
pt: Subscrições

en: subscriptions
pt: subscrições

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Delimiter
pt: Delimitador

en: No items selected.
pt: Nenhum item selecionado.

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: Subscription
pt: Subscrição

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível

en: Redirect path
pt: Caminho de redirecionamento

en: subscription
pt: inscrição
