Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare
