Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Do nothing.
si: කිසිවක් සිදු නොකරන්න.

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය
