Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Export
sl: Izvoz

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
