Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Export
sr: Извоз

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Newsletter
sr: Билтен
