Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Export
th: ส่งออก

en: E-mail address
th: อีเมล

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก
