Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Do nothing.
uk: Не робити нічого.

en: Export
uk: Експортувати

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: subscriptions
uk: підписки

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Headers
uk: Заголовки

en: Subscription
uk: Підписка

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Success message
uk: Повідомлення про успіх

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування

en: Hash
uk: Геш

en: Administer Simple Subscription
uk: Адміністрування Simple Subscription
