Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Export
am: ላክ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Newsletter
am: መጽሄት
