Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Export
be: Экспарт

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
