Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Unsubscribe
de: Abbestellen

en: Do nothing.
de: Nichts machen.

en: Export
de: Exportieren

en: Subscriptions
de: Abonnements

en: subscriptions
de: Abonnements

en: E-mail address
de: E-Mail-Adresse

en: Delimiter
de: Begrenzer

en: No items selected.
de: Keine Einträge ausgewählt.

en: Headers
de: Kopfzeilen

en: Subscription
de: Abonnement

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.

en: Success message
de: Meldung nach erfolgreicher Buchung

en: e-mail address
de: E-Mail-Adresse

en: Your subscription has been updated.
de: Ihr Abonnement wurde aktualisiert.

en: Redirect path
de: Weiterleitungspfad

en: Input field label
de: Eingabefeld-Beschriftung

en: subscription
de: Abonnement
