Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Export
eo: Eksportu

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.
