Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Export
kk: Экспорт

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
