Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
