Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Do nothing.
lt: Nieko nedaryti.

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
