Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: subscriptions
mn: бүртгэлүүд

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг
