Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Do nothing.
mr: काही करू नका

en: Export
mr: निर्यात

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता
