Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Do nothing.
nl: Doe niets.

en: Export
nl: Exporteren

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Your subscription has been updated.
nl: Uw inschrijving is bijgewerkt.

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: Add subscription form to user edit form
nl: Abonnementsformulier toevoegen aan gebruikerswijzigingsformulier

en: subscription
nl: abonnement

en: Unsubscribe link
nl: Uitschrijf-link
