Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Export
oc: Exportar

en: Add
oc: Apondre

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Hash
oc: Hachage
