Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Do nothing.
pt: Não fazer nada.

en: Export
pt: Exportar

en: Add
pt: Adicionar

en: Subscriptions
pt: Inscrições

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail

en: Delimiter
pt: Delimitador

en: No items selected.
pt: Nenhum item foi selecionado.

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: Subscription
pt: Inscrição

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Thank you for subscribing
pt: Obrigado por inscrever-se

en: e-mail address
pt: endereço de email

en: Redirect path
pt: Caminho para redirecionamento

en: Enter your e-mail address below.
pt: Digite seu endereço de email abaixo.
