Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Do nothing.
ru: Ничего.

en: Export
ru: Экспортировать

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: subscriptions
ru: подписки

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: Subscription
ru: Подписка

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Redirect path
ru: Путь переадресации

en: Hash
ru: Хэш
