Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Do nothing.
sk: Nerobiť nič.

en: Export
sk: Exportovať

en: Add
sk: Pridať

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Success message
sk: Správa o úspechu

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania
