Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி
