Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Do nothing.
te: ఏమీ చేయవద్దు.

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా
