Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Configuration
ca: Configuració

en: Position
ca: Posició

en: Above
ca: A sobre

en: Usage
ca: Ús

en: Table of Contents
ca: Taula de continguts
