Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Position
cs: Pozice

en: Above
cs: Nad

en: Usage
cs: Použití

en: Below
cs: Pod
