Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Above
de: Oberhalb

en: Usage
de: Verwendung

en: Table of Contents
de: Inhaltsverzeichnis

en: Below
de: Unterhalb

en: Table of contents title
de: Inhaltsverzeichnistitel
