Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Position
el: Θέση

en: Above
el: Από πάνω

en: Usage
el: Χρήση
