Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Position
eu: Kokapena

en: Above
eu: Gainean

en: Usage
eu: Erabilera
