Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Configuration
gl: Configuración

en: Position
gl: Posición

en: Above
gl: Enriba

en: Usage
gl: Uso
