Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Above
hu: Felette

en: Usage
hu: Használat

en: Below
hu: Alatta
