Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ
