Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Position
lt: Pozicija

en: Above
lt: Virš

en: Usage
lt: Naudojimas
