Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Position
lv: Pozīcija

en: Above
lv: Virs

en: Usage
lv: Izmantošana
