Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Position
pl: Pozycja

en: Above
pl: Ponad polem

en: Usage
pl: Użycie

en: Below
pl: Poniżej
