Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Configuration
pt: Configurações

en: Position
pt: Posição

en: Above
pt: Acima

en: Usage
pt: Uso

en: Below
pt: Abaixo
