Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Position
ru: Позиция

en: Above
ru: Сверху

en: Usage
ru: Использование

en: Table of Contents
ru: Таблица содержимого

en: Below
ru: Внизу
