Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Position
tr: Konum

en: Above
tr: Üstte

en: Usage
tr: Kullanım
