Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Position
uk: Позиція

en: Above
uk: Зверху

en: Usage
uk: Використання

en: Table of Contents
uk: Зміст

en: Below
uk: Нижче
