Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Position
vi: Vị trí

en: Above
vi: Bên trên

en: Usage
vi: Sử dụng
