Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Position
bo: གནས་ས

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས
