Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Position
da: Placering

en: Above
da: Ovenover

en: Usage
da: Brug

en: Table of Contents
da: Indholdsfortegnelse

en: Below
da: Under
