Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Configuration
es: Configuración

en: Position
es: Posición

en: Above
es: Encima

en: Usage
es: Uso

en: Table of Contents
es: Índice

en: Below
es: Debajo
