Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Position
fi: Sijoitus

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Usage
fi: Käyttö
