Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Above
fr: Au-dessus

en: Usage
fr: Utilisation

en: Table of Contents
fr: Table des matières

en: Below
fr: En-dessous
