Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Configuration
hr: Postavke

en: Position
hr: Pozicija

en: Above
hr: Iznad

en: Usage
hr: Upotreba
