Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Position
ja: ポジション

en: Above
ja: 上部

en: Usage
ja: 使用方法

en: Below
ja: 下部
