Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Position
no: Posisjon

en: Above
no: Over

en: Usage
no: Bruk
