Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Position
nl: Positie

en: Above
nl: Boven

en: Usage
nl: Gebruik

en: Below
nl: Onder
