Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Position
ro: Poziţie

en: Above
ro: Deasupra

en: Usage
ro: Utilizare
