Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Position
id: Posisi

en: Above
id: Di atas

en: Usage
id: Penggunaan
